DTS Praha začne nabízet SolidCAM

Firemní aktuality vydáno dne 24. srpna 2018

Společnost DTS Praha, autorizovaný prodejce software InventorCAM, začne letos nabízet také software SolidCAM pro uživatele SolidWorks. Pro společnost je to důležitý krok k zákazníkům, kteří preferují platformu SolidWorks.

Jedná se o změnu zdánlivě malou, jedná se totiž o téměř totožný software. InventorCAM a SolidCAM se liší pouze a jenom v integraci do prostředí CAD – InventorCAM do Autodesk Inventoru a SolidCAM do SolidWorksu. 

„Prozatím jsme se soustředili především na uživatele Autodesk produktů a za dobu co jsme na trhu jsme již dodali více než 100 komerčních licencí kvalitního CAM software. Nyní chceme zúročit naše zkušenosti, SolidCAM vlastně dobře známe, umíme tvořit postprocesory i na složité stroje a jsme dodavatelem DNC sítí od firmy Cimco” říká vedoucí prodejního týmu firmy DTS Praha pan Lukáš Poukar.

„DTS Praha je stálicí v prodejní síti SolidCAM CZ“ uvedl Ing. Ivan Cimr, ředitel společnosti SolidCAM CZ. „Na obsazeném trhu to není málo, DTS Praha je spolehlivý a výkonný prodejce s dobrou pověstí mezi zákazníky i mezi partnery”.

DTS Praha často využívá k propagaci software partnery z oboru, jako například společnost WNT s centrálou ve Velkém Meziříčí. Zde využívají výborné spolupráce v moderním showroomu a současně poskytují podporu pro vzájemnou součinnost. Častým předmětem jejich ukázek na stroji je technologie iMachining.

SolidCAM poskytuje integrované a plně asociativní CAD/CAM řešení pro SolidWorks a Autodesk Inventor, které podporuje frézování a soustružení až do pěti souvislých os. Jedinečným prvkem SolidCAMu je nativní technologie iMachining, která šetří při frézování 70% času i více a dramaticky prodlužuje životnost nástroje. Tato technologie jako jediná nabízí průvodce k automatickému určení řezných podmínek a dalších parametrů obrábění. iMachining je modul s nejkratší dobou návratnosti investic!

SolidCAM dosáhl stabilního růstu pomocí celosvětového kanálu pro přímý prodej, dále pomocí mnoha mezinárodních kanceláří SolidCAMu a též pomocí celosvětové sítě prodejců CAM v 50 zemích. Uživatelská základna v průmyslu má více než 20.000 instalací (z toho více než 1000 v ČR a SR).

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.