Vedoucí CNC střediska WINSTON Production

WINSTON Production, s.r.o.
Hudcova 532/78, Brno, 61200

Kraj
Jihomoravský kraj
Adresa
Brno
Požadované vzdělání
Vysokoškolské magisterské, Středoškolské s maturitou, Vysokoškolské bakalářské
Požadované jazyky
čeština, angličtina
Typ úvazku
plný úvazek
Plat
Neuvedeno
Profese
technický projektový vedoucí, týmový vedoucí, vedoucí oddělení, vedoucí projektový inženýr, vedoucí projektů

Máte zkušenosti s CNC programováním a dovednosti v oblasti vedení týmu? Hledáte příležitost pracovat v tradiční české společnosti? Pokud vaše odpověi zní: ANO, tak neváhejte a buďte ŠÉFEM CNC ODDĚLENÍ!

Požadavky

– VŠ / SŠ vzdělání technického směru
– zkušenosti na obdobné pozici
– znalosti technologie obrábění (upínací systémy, nástroje, měřidla)
– znalosti programování NC strojů (CAD/CAM)
– znalosti práce na PC, min. základy AJ nebo NJ
– práce v kolektivu – komunikace a řízení
– technické myšlení a schopnost řešit problémy
– zodpovědnost, pečlivost a orientaci na kvalitu

Náplň práce:
– vedení NC programátorů a pracovníků NC strojů
– zajištění dodržování výrobních termínů a kvality
– spolupráce na kalkulacích nových výrobků
– výběr nových nástrojů a upínačů
– optimalizace výrobních postupů a zvyšování efektivity
– příprava technických podkladů pro výběr NC strojů
– spolupráce se zákazníky při výrobě prototypů
– zajišťování externího servisu NC strojů
– spolupráce s dalšími odděleními společnosti

Nabízíme

– práci na HPP
– jednosměnný provoz
– pravidelný plat a měsíční prémie
– stravenkový paušál
– placené volno mezi vánočními svátky
– firemní akce
– přátelský kolektiv
– výborná dopravní dostupnost

Kontakt

+420 778019175

logo-winston

Ve firmě WINSTON Production jsou specialisté na zakázkovou strojní výrobu, výrobu prototypů, hluboké vrtání a výrobu hlavní dle výkresové dokumentace zákazníka.