Soutěž o stolní 3D tiskárnu

Soutěž o stolní 3D tiskárnu Vydavatelství Nová média, s. r. o. vydáno dne 7. října 2019

Zaregistrujte se na našem webu, vyplňte krátkou anketu a získejte možnost vyhrát stolní 3D tiskárnu Flashforge Adventurer 3 v hodnotě 10 000 Kč!

U příležitosti spuštění strojnických tabulek on-line na našem Portálu profesionálů STROJIRENSTVI.CZ pořádáme soutěž o šikovnou stolní 3D tiskárnu, do které se může zapojit každý, kdo se zaregistruje a vyplní krátkou anketu. Zatímco vám registrace přinese bezplatný přístup k veškerému uzamčenému obsahu na našem webu včetně již zmíněných interaktivních strojnických tabulek, vyplněním ankety nám pomůžete připravovat naše strojírenská média tak, aby vám co nejvíce vyhovovala.

Jak soutěžit?

1. Zaregistrujte se zdarma na webu www.strojirenstvi.cz/registrace – prostřednictvím registrovaného uživatelského profilu tak získáte přístup k uzamčenému obsahu, jako jsou strojnické tabulky, exkluzivní články atd.

2. Vyplňte krátkou anketu, kterou najdete zde.

3. Dejte pozor, abyste při registraci na Strojirenstvi.cz uvedli stejnou e-mailovou adresu, jako v odesílané anketě. V anketě musejí být zodpovězeny všechny otázky. Výhercem se stane ten, kdo v anketě nejpřesněji odhadne celkový počet odeslaných anket (viz podmínky soutěže).


Co můžete získat?

3D tiskárny Flashforge jsou mezi uživateli oblíbené pro jejich snadnou ovladatelnost a kvalitní tiskové výstupy za rozumnou cenu. S kompaktní stolní 3D tiskárnou Flashforge Adventurer 3 si snadno poradí i začátečník, přitom je vybavena řadou šikovných „vychytávek“, které zpříjemní její používání, jako je vestavěná HD kamera pro sledování průběhu tisku, automatické vyrovnávání vyhřívané tiskové podložky, která je vyjímatelná, uzavřená tisková komora o rozměrech 150 × 150 × 150 mm nebo barevný dotykový displej pro snadné ovládání s českým rozhraním. Cena této 3D tiskárny na českém trhu se pohybuje mezi 10 až 13 tisíci korunami. Výherce získá nové zařízení s plnou zárukou od oficiálního českého distributora značky Flashforge.

Podmínky soutěže

1) Organizátorem soutěže a zároveň správcem poskytnutých osobních údajů je společnost Vydavatelství Nová média, s. r. o., se sídlem Výstaviště 405/1, 603 00 Brno, IČ: 02390132. Vaše dotazy můžete směřovat na e-mail vydavatelstvi@novamedia.cz.

2) Soutěž je realizována formou ankety a probíhá od 7. 10. do půlnoci 31. 10. 2019 na webu www.strojirenstvi.cz/soutez.

3) Podmínkou účasti je vytvořit si zdarma uživatelský profil na webu www.strojirenstvi.cz/registrace a vyplnit stručnou anketu umístěnou na webu www.strojirenstvi.cz/soutez. E-mailová adresa uvedená v anketě se musí shodovat s e-mailem v uživatelském účtu registrovaného na webu Strojirenstvi.cz. Účast v soutěži není podmíněna nákupem zboží ani služeb.

4) Soutěže se může zúčastnit pouze fyzická osoba starší 18 let s trvalým pobytem v České republice, a to každý pouze jednou. Ze soutěže jsou vyloučeny osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k organizátorovi a jeho rodinní příslušníci.

5) Výhercem se stane ten, kdo splní soutěžní podmínky, tedy zaregistruje se do půlnoci 31. 10. 2019 na webu www.strojirenstvi.cz/registrace, zcela vyplní anketu na webu www.strojirenstvi.cz/soutez a v anketní otázce č. 13 bude jeho číselný odhad nejblíže zaznamenané skutečnosti. V případě, že správně odpoví na tuto otázku více osob, bude výhra přiznána tomu, kdo odpověděl správně jako první.

6) Výherce bude kontaktován prostřednictvím uvedeného e-mailu, přičemž pro účely předání výhry je povinen předat pořadateli svoji poštovní adresu za účelem zaslání výhry.

7) V případě, že se výherce k výzvě o přiznání výhry nepřihlásí do 7 kalendářních dnů, jeho nárok na výhru zaniká a výhra bude nabídnuta dalšímu v pořadí, kdo nejblíže odhadl odpověď na otázku č. 13.

8) Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv zrušit či změnit její pravidla bez udání důvodu a bez náhrady. Pořadatel si dále vyhrazuje právo učinit konečné rozhodnutí v případě jakýchkoliv možných sporů.

9) Vytvořením registrace na webu Strojirenstvi.cz a odesláním svých odpovědí v soutěžní anketě vyjadřuje účastník svůj souhlas se zapojením do soutěže a zároveň souhlasí se zpracováním poskytnutých osobních údajů ze strany pořadatele pro marketingové účely v rámci propagace webu Strojirenstvi.cz.

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.